Twój Inteligentny Dom – wybierz to co najlepsze

Pakiet PREMIUM: CANAL+ Prestige to 8 kanałów premium, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, największe wydarzenia i rozgrywki sportowe.

Kliknij ZAMÓW lub skorzystaj z formularza kontaktowego aby poznać nowe PROMOCJE na Twojej lokalizacji!

Kanały w pakiecie:

Canal+ flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór filmów fabularnych  i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+ obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową dopełniają największe wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA, Ekstraklasy, czy angielskiej Premier League, Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz inne prestiżowe rozgrywki sportowe.

Canal+ 1  specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich – tych,którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu w CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ na CANAL+ 1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu nigdy nie będziesz spóźniony. Zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial. 

Canal+ Film kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ FILM to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie.

Canal+ Family  kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

Canal+ Sport i Canal+ Sport2 to dwa uzupełniające się kanały premium poświęcone bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, a także rozgrywki angielskiej Barclays Premier League oraz hiszpański Puchar Króla. Ponadto najlepsza koszykówka: NBA i Euroliga, prestiżowa Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF, Drużynowy Puchar Świata na żużlu, cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także sporty walki – gale bokserskie i MMA, rugby – Puchar Sześciu Narodów, regaty – Americas Cup oraz wyjątkowe magazyny sportowe.

Canal+ Seriale Kanał premium,  nowa odsłona oferty programowej  CANAL+. Oferta ta koncentrowana jest głównie wokół seriali , dostępnych każdego wieczoru. Zapraszamy również na maratony, które obejmują jeden lub kilka serialowych sezonów. Najnowsze, bijące rekordy popularności na całym świecie seriale to specjalność tego kanału. 

Canal+ Discovery to nowy kanał, który powstał przy współpracy CANAL+ i Discovery, kombinacja wiedzy i doświadczenia ich twórców. CANAL+ DISCOVERY to unikalne programy i filmy dokumentalne o ludziach pełnych pasji, którzy zmienili swoje hobby w sposób na życie, o osobach, które zainspirują Cię do działania, a także mnóstwo niesamowitych, intrygujących historii. 

Ułatwienia