Dopasowana Oferta

dla potrzeb Twojej firmy
Sprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa to dobra komunikacja z Kontrahentem

Nasza misja

Misją Czajen jest dostarczanie najbardziej innowacyjnych, niezawodnych i kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla Biznesu.

Lokalny Operator Telekomunikacyjny

Od ponad 23 lat jesteśmy lokalnym Operatorem Telekomunikacyjnym z własną wysokoprzepustową siecią szkieletową.

Jak możemy pomóc?

Zyskaj indywidualne wsparcie

Nasi Menadżerowie Klientów Biznesowych pracują w terenie, gotowi są do złożenia wizyty w siedzibie Państwa firmy. Służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Uzyskane przez nich wskazówki są przedmiotem pracy całego sztabu naszych specjalistów, by w pełni zaspokoić Państwa potrzeby.

Szerokie spektrum możliwości komponowania indywidualnej oferty pozwoli wyeliminować te pozycje, które są nieprzydatne w Państwa Firmie i dodać usługi, które usprawnią jej funkcjonowanie. Oznacza to tylko jedno – oszczędności.

Funkcjonalne rozwiązania telekomunikacyjne obniżające koszty usług telefonicznych w Twojej firmie

Idealne rozwiązanie dla Firm, które oczekują dużej szybkości i wygody użytkowania Internetu

Gwarancja przepływności oraz jakości świadczonych Usług

Opiekę dedykowanego Menadżera Klientów Biznesowych

Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już teraz!

Oferta Dla Firm

Zgody marketingowe:

10 + 14 =

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Zaktualizowane na dzień 14 sierpnia 2019 r.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Krzysztof Czaja prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Firma Przemysłowo-Usługowo-Handlowa „CZAJEN”, z siedzibą w Mielcu, ul. 3 Maja 12, 39-300 Mielec e-mail: bok@czajen.pl, tel.: 17 250 60 00 (dalej jako Administrator lub CZAJEN). Dane są przetwarzane w celu sprzedaży usług, marketingu bezpośredniego usług oraz składania zapytań ofertowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla udzielenia odpowiedzi przez Administratora i przedstawienie ewentualnej oferty. Mają Państwo prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia do innego administratora, złożenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie niezgodności w przetwarzaniu Państwa danymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia udzielonych zgód w każdym czasie, w dowolny sposób. Pełna informacja o danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Ułatwienia